• log in
  • create an account

Rekrutacja na studia podyplomowe

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Biznes i zarządzanie

Details
Code 00-BIZ-POD-N2
Organizational unit Akademia Nauk Stosowanych WSGE im. Alcide De Gasperi
Field of studies Biznes i zarządzanie
Form of studies Part-time
Level of education Postgraduate (post diploma)
Language(s) of instruction Polish
Duration 2 semestry
Office opening hours poniedziałek- czwartek: 8:00-16:00, piątek 10:00-18:00
WWW address https://wsge.edu.pl/
  Ask a question
Phase 1 (12.01.2024 00:00 – 31.03.2024 23:59)

Edycja wdrożeniowa w ramach pilotażu dydaktycznego w zakresie nauczania BiZ

Działanie nr 4 w ramach projektu „Biznes dla nastolatków” dofinansowanego ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „Nauka dla Społeczeństwa II”

Informacje ogólne:

  • studia w trybie niestacjonarnym 2 semestry zajęcia w piątki (popołudnia) i soboty średnio co dwa tygodnie
  • Metoda kształcenia: e-learning (online)
  • Cena podstawowa: 0 zł za całość studiów 
  • 0zł  wpisowego 
  • opłata rekrutacyjna 0 zł

Cel studiów:

Celem studiów podyplomowych na kierunku Biznes i Zarządzanie dla nauczycieli jest merytoryczne i praktyczne przygotowanie uczestników do nauczania przedmiotu: Biznes i Zarządzanie w szkole ponadpodstawowej oraz nadanie uprawnień do prowadzenia zajęć jako kolejnego przedmiotu.

Dla kogo?

Oferta skierowana jest do Absolwentów nieekonomicznych kierunków studiów magisterskich, posiadających kwalifikacje pedagogiczne do nauczania w szkole.

 

Uzyskane kwalifikacje:

Uczestnik zdobędzie specjalistyczną wiedzę z zakresu biznesu i zarządzania, co pozwoli lepiej zrozumieć skomplikowane zagadnienia związane z funkcjonowaniem gospodarki rynkowej, działalnością przedsiębiorstw oraz projektowaniem finansów osobistych oraz umiejętności z zakresu dydaktyki przedmiotu z wykorzystaniem nowoczesnych form edukacyjnych. Świat biznesu dynamicznie się zmienia, dlatego studia podyplomowe pozwalają na śledzenie najnowszych trendów, narzędzi i praktyk w dziedzinie zarządzania. Studia podyplomowe to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także rozwijanie umiejętności osobistych, takich jak samodyscyplina, zarządzanie czasem czy zdolności komunikacyjne.

Studia nie nadają kwalifikacji pedagogicznych i przeznaczone są tylko i wyłącznie dla czynnych zawodowo nauczycieli posiadających pełne kwalifikacje pedagogiczne i przygotowanie do nauczania przedmiotu lub prowadzenia zajęć.

Program studiów